Home » Aafrika: pre departure 1

Aafrika: pre departure 1

Nüüd kui talve süda on murtud, hakkab elu jälle keema ja asju juhtuma. Alustan sellest, et kanditeerisin EVS(European Volunteer Service/Euroopa Vabatahtliku Teenistus) ja sain endale koha. EVS/EVT on euroopa vabatahtlik teenistus mis kestab 2-12 kuud ja seda saab teha üks kord elus. Selle raames kaetakse kõik kulud mis on elamiseks ja reisimiseks vaja kandideeritud projekti jaoks. Kohapeal tihtipeale aidatakse kohaliku heategevusliku organisatsiooni projekti käigus, täpsemad tegevused varieeruvad väga laias laastus.

Kandideerisin kõikidesse kohtadesse, mis ette jäid ja piisavalt põnevad tundusid. Valikus oli Tenerife, Kenya, Kamerun ja Indoneesia. Tenerifelt sain pärast skype intervjuud eitavad vastuse, kuid ma arvan et  see on pigem hea asi. Nad otsisid pigem kontoritöötajad endale kümneks kuuks

Kuna minul ei olnud vahet kuhu ma lähen, otsustati et saan Kameruni kolmeks kuuks. Kamerun on riik Aafrika lääne-keskosas. Projekti algus on kahe kuu kaugusel ja selle ajani tuleb korda ajada vaksiinid ja viisad(ja kõik muu mis tundub tähtis).

Mis aga võiks huvi pakkuda on motivatsioonikiri, mis ma kirjutasin projekti jaoks. Kuna ma olen visuaalset väljendamist eelistav inimene, sest sõnad on mitte eriti mugavad minu jaoks, siis oli ka minu motivatsioonikiri joonistatud.

MOT_Cameroon_Robert_Nutt

* projekt oli suunatud töötutele noortele.